Kilian Eng

Autorem tych wyjątkowych ilustracji jest Kilian Eng - artysta/grafik mieszkający obecnie w Zewden w Szwecji. Ukończył studnia magisterskie...

Autorem tych wyjątkowych ilustracji jest Kilian Eng - artysta/grafik mieszkający obecnie w Zewden w Szwecji. Ukończył studnia magisterskie i licencjackie na wydziale Projektowania graficznego i ilustracji w Konstfack University of Arts Craft & Design w Sztokholmie. 
Jego projekty są wręcz niesamowite, a całość można opisać jako znów modny ostatnio „retro futuryzm”. Grafiki sprawiają, że czuję pewien rodzaj magii, która pobudza wyobraźnię i zachęca do tworzenia własnych wizji innego świata. Przywołują także pewną niewytłumaczalną nostalgię za miejscami, które nigdy nie istniały. Kilian łączy wszystkie te miejsca w jedno uniwersum ilustracji, z których wiele można określić jako fuzję obrazów Salvadora Dali ze światem Trona i Łowcy Androidów. Eng w swoich pracach łączy nie tylko tematy futurystyczne, ale także miesza elementy natury - od dżungli do pustyni. Stworzone przez niego krajobrazy są ciemne i opustoszałe, co powoduje, że są tak fascynujące. 

You Might Also Like

0 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images