Yoji Shinkawa - The Art of Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

http://little-lilu.blogspot.com/2012/08/yoji-shink...

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Autor używa ciekawej techniki, wydaje mi się , bo mi się też zdarzało coś tam bazgrać , używa redisu z tuszem o różnych grubościach a kolor powstaje z kolorowego tuszu albo farby. Pamiętam też te chińskie piórniki z postaciami z nogą w górze , takie do pamiętników rysowałam . Redis był mi potrzebny do szkicowania zarysu sylwetki , którą trzeba było w coś ubrać. Zapadły mi w pamięci 2 prace dyplomowe koleżanek , jedna rysowała kolorowym tuszem , druga używała tuszu i farby, a moja praca miała tło z czarnego tuszu , a reszta plakatówką . Miałam taki temat -"Historia sztuki w ubiorze współczesnym''.
    Bardzo serdecznie pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W praktyce wygląda to mniej więcej tak: https://www.youtube.com/watch?v=9gJQyVfKZJg oraz https://www.youtube.com/watch?v=ouI8KXTdzhI
    Podziwiam twórczość Shinkawy od wielu lat, stworzył wygląd postaci do jednej z najciekawszych gier, pokazując że nawet w tej dziedzinie można osiągnąć coś co nazywamy prawdziwą sztuką. Pozornie wygląda to jak malowanie po brudnopisie w czasie nudnej lekcji, ale efekt końcowy zawsze jest imponujący. Również pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny :)

    OdpowiedzUsuń

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images