Nicolas Delort

Kiedy patrzę na ilustracje Nicolasa Delorta, myślę sobie, że czarne ilustracje, to najlepsze ilustracje. Delort jest francuskim grafikiem ...

Kiedy patrzę na ilustracje Nicolasa Delorta, myślę sobie, że czarne ilustracje, to najlepsze ilustracje. Delort jest francuskim grafikiem specjalizującym się w tworzeniu obrazów rodem z najpiękniejszych baśni oraz snów. Wielokrotnie nagradzany ilustrator obecnie mieszkający na szarych przedmieściach Paryża, atramentem tworzy sugestywne i imponujące ilustracje, które mocno wbiły mi się w pamięć. Na szczególną uwagę zasługują grafiki do książki autorstwa Iana Doeschera „William Shakespeare's Star Wars”. 






You Might Also Like

1 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images