Noriyoshi Ohrai

Noriyoshi Ohrai to jeden z moich ulubionych twórców. Odpowiedzialny jest za wiele kultowych dzieł sztuki, od okładek dla magazynów, ks...


Noriyoshi Ohrai to jeden z moich ulubionych twórców. Odpowiedzialny jest za wiele kultowych dzieł sztuki, od okładek dla magazynów, książek, aż do posterów reklamowych wielu znanych filmów, w tym Star Wars, Goonies, Good Morning Vietnam, Blade Runner, fantastycznych rysunków z serii Heisei o Godzilli oraz gry Metal Gear Solid. Artysta pozostaje kompletną zagadką, ponieważ jest o nim bardzo mało informacji w Internecie, poza oficjalnymi notkami o urodzeniu i karierze.


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wspaniały blog! Tyle dobrych nazwisk i grafik, leci do obserwowanych natychmiast.
    Zapraszam na swojego, nowego http://apoteoza-zmarnowanego-czasu.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja! Dziękuję za wpis i wręcz fantastyczne grafiki! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images