Wood Splitter Lee

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądają magiczne stworzenia w prawdziwym życiu? Na nasze szczęście pani ukrywająca się pod p...

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądają magiczne stworzenia w prawdziwym życiu? Na nasze szczęście pani ukrywająca się pod pseudonimem Wood Splitter Lee postanowiła pokazać swoją wersję rogatych wilków, ognistych smoków, mitycznych jednorożców czy lodowych lisów.
Młoda artystka mieszkająca w Virginii, z wielką cierpliwością i talentem potrafi tchnąć życie w nawet najbardziej dziwne stworzenie. Patrząc na całą kolekcję muszę stwierdzić że wszystko wygląda tak niesamowicie, że czuję się jakbym żyła w innej krainie.

Lee (która ma dopiero 20 lat) wszystkie zwierzęta wykonuje ręcznie, za podstawę służą drewno, glina i drut owinięty miękką wyściółką. Do syntetycznego futra dodaje barwników oraz jak najwięcej szczegółowych elementów dekoracyjnych, które uzna za stosowne. Twarze, kopyta i rogi malowane są farbami akrylowymi za pomocą małych szczotek. Wygląd tych fantastycznych stworzeń jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. 


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Niesamowity talent. Spokojnie artystka mogłaby się zatrudnić przy produkcji jakiegoś baśniowego widowiska, gdyby ktoś chciał sięgać po tradycyjne metody animacji fantastycznych stworów.

    OdpowiedzUsuń

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images