Destiny

Kilkanaście dni temu na targach E3 2013 zaprezentowano nowy projekt „Destiny”. Został powołany do życia przez Activision, (studio znane ...

Kilkanaście dni temu na targach E3 2013 zaprezentowano nowy projekt „Destiny”. Został powołany do życia przez Activision, (studio znane z serii Call of Duty: Modern Warfare) oraz Bungie games (twórców Halo). Wykreowano nową historię i bohaterów, jednak osadzoną w uniwersum momentami przypominającym świat znany z Halo. Gra została stworzona z rozmachem i wielkim nakładem finansowym. Przeznaczona dla miłośników singla jak i tych którzy preferują sieciowe potyczki, z tym że to ci drudzy mają tu się czuć jak ryba w wodzie. Ukazać ma się na konsolach nowej generacji XBOX ONE oraz PS4. Prawdopodobnie również na Xbox360 i PS3. 
Destiny przeniesie nas do XXVIII wieku, w którym ludzkość chyli się ku upadkowi, a jedynym bezpiecznym miejscem jest statek Traveler, w którym schronienie znalazła nieliczna grupa przedstawicieli naszego gatunku, pragnących przywrócić Ziemię do dawnej świetności. Niestety jak to zawsze bywa (i bywać będzie), nie wszystko idzie jak po maśle, bo stary wróg ponownie dał o sobie znać.  You Might Also Like

0 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images