Joe Benitez: Lady Mechanika

Kobiety i pistolety są jednymi z najczęściej spotykanych elementów popkultury. Joe Benitez (amerykański rysownik komiksów, który pra...

Kobiety i pistolety są jednymi z najczęściej spotykanych elementów popkultury. Joe Benitez (amerykański rysownik komiksów, który pracował przy takich tytułach jak: "Superman", "Batman" czy "Supergirl" dla DC Comics) idzie o krok dalej, łącząc te dwa składniki w epoce wiktoriańskiej i mieszające je w gorącym steampunkowym sosie.
Dzięki tej kolaboracji powstał jeden z ciekawszych komiksów ostatnich lat „Lady Mechanika”. Przedstawia historię kobiety która pracując jako prywatny detektyw wyspecjalizowała się w dziedzinie badania zjawisk paranormalnych. Wykorzystując swoje unikalne zdolności, rozwiązuje sprawy z którymi policja nie mogła sobie poradzić, lub nad którymi nie chciała pracować.
Opowieść o kobiecie z amnezją, począwszy od publikacji w 2010 roku, zbiera coraz większe grono wiernych czytelników, w dużej mierze dzięki ciekawej historii i fantastycznych, barwnych postaciach.
You Might Also Like

0 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images