Tsuneo Sanda - Star Wars

Urodzony w Osace Tsuneo Sanda jest jednym z najbardziej znanych ilustratorów okładek komiksów i plakatów dla Lucasfilm Ltd. Samozwańczy na...

Urodzony w Osace Tsuneo Sanda jest jednym z najbardziej znanych ilustratorów okładek komiksów i plakatów dla Lucasfilm Ltd. Samozwańczy największy fan Gwiezdnych Wojen pracuje dla Lucasa od niemal 10 lat. Sanda nie lubi być porównywany do innych artystów którzy tworzą ilustracje do SW, mówi że każdy z nich ma inny styl i technikę.


You Might Also Like

2 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images