Victorian Prosthetic Arm

Zdjęcie przedstawia protezę wykonaną w XIX wieku. Eksponat znajduje się w londyńskim Muzeum Nauki.  Na pierwszy rzut oka wydaje się s...

Zdjęcie przedstawia protezę wykonaną w XIX wieku. Eksponat znajduje się w londyńskim Muzeum Nauki. 

Na pierwszy rzut oka wydaje się straszna (jak dla mnie mogłaby zastąpić rękę Freddy'ego Kruegera), jednak po bliższym przyjrzeniu się wygląda bardzo schludnie, elegancko oraz niezwykle szczegółowo. Wykonana została z mosiądzu oraz innych metali i miała służyć osobom z amputowanymi kończynami. Palce można zginać i prostować a nadgarstek obracać.

You Might Also Like

0 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images