Benita Winckler

Benita Winckler jest niezależnym grafikiem i ilustratorką. Zaczęła rysować i malować już w bardzo wczesnym wieku. Po studiach odkryła świ...

Benita Winckler jest niezależnym grafikiem i ilustratorką. Zaczęła rysować i malować już w bardzo wczesnym wieku. Po studiach odkryła świat gier komputerowych, pracując jako artysta koncepcyjny na kilku grach półprofesjonalnych, gdzie zajmowała się tworzeniem postaci. Jednak przede wszystkim Benita Winckler specjalizuje się w tworzeniu portretów pięknych pań, które niestety w rzeczywistym świecie nie istnieją. Jednak może o to właśnie chodzi – pokazać coś co jest tylko wytworem naszej wyobraźni. Postacie ze świata fantasy mogą być inspiracją dla innych artystów do tworzenia naprawdę przepięknych dzieł, przedstawiających bohaterki naszych marzeń.

You Might Also Like

0 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images