„Castles made of Sand”

Poniższy zbiór czarno-białej fotografii, której autorem jest Andy Lee (dyrektor kreatywny, filmowiec, fotograf) skupia się na starych zam...

Poniższy zbiór czarno-białej fotografii, której autorem jest Andy Lee (dyrektor kreatywny, filmowiec, fotograf) skupia się na starych zamkach.
Trzeba przyznać że jest w nich coś niesamowicie hipnotyzującego. Zdjęcia tylko w czarno-białych barwach pokazujące opuszczone, nadgryzione przez ząb czasu majestatyczne struktury, przemieniono w przejmującą przejażdżkę do zniewalająco pięknego świata zapomnianych zamków, które kiedyś były pełne życia. Teraz opuszczone wielkie budowle stały się nostalgicznie ponurymi cieniami dawnej świetności.  


You Might Also Like

2 komentarze

  1. magia! mogłabym takie zdjęcia oglądać godzinami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne! Mroczna część absyntu chętnie przelałaby się w takie rejony ;)

    OdpowiedzUsuń

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images