Marko Manev: Superhero Noir Posters

Ciężko jest stworzyć idealny poster reklamujący film z danym superbohaterem. Stworzyć 10 idealnych plakatów to wyzwanie graniczące z ...

Ciężko jest stworzyć idealny poster reklamujący film z danym superbohaterem. Stworzyć 10 idealnych plakatów to wyzwanie graniczące z cudem. „Superhero Noir Posters” to piękna seria ilustracji bohaterów z najsłynniejszych komiksów, widzianych z nieco ciemniejszej perspektywy. Stworzona została przez macedońskiego artystę Marko Maneva.You Might Also Like

3 komentarze

  1. WOW, dawno już czegoś tak klimatycznego w tematyce posterowej nie widziałam, rewelacja!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mój ulubiony to mutanci z pierwszego posteru, choć uczciwie muszę przyznać że wszystkie z przyjemnością powiesiłabym na ścianie :)

      Usuń

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images