"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Tworzenie bajki Walta Disneya.























You Might Also Like

2 komentarze

  1. Mogłabym mieć plakat z tymi szkicami w domu. Co prawda nie mam dużej ilości ścian i moja miłość do plakatu musiała zostać chwilowo zawieszona, ale mogłabym mieć. Dzięki za ten post!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest mi miło że Ci się podoba. Mi również jest ciepło kiedy czytam takie komentarze. Sama uwielbiam klasyczne bajki Disneya, i przyznam szczerze że również mogłabym mieć ściany w tych szkicach.

    OdpowiedzUsuń

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images