"Archeologists Of Shadows" Graphic Novel

Septagon Studios  jest wydawnictwem które opowiada się za wolnością twórcy. Skupia się na pomysłowych i innowacyjnych koncepcjach. Wszechs...

Septagon Studios jest wydawnictwem które opowiada się za wolnością twórcy. Skupia się na pomysłowych i innowacyjnych koncepcjach. Wszechstronność jest najlepszym słowem które definiuje Septagon Studios. Tyle możemy przeczytać w opisie. Sama jak na razie za ich pośrednictwem odkryłam ciekawą nowelę w klimatach steampunkowych pod tytułem Archeologists Of Shadowsi muszę przyznać że jest dużo prawdy w tym co o sobie piszą. Autorzy Lara Fuentes i Patricio Clarey przedstawiają świat w którym każda żywa istota staje się kimś w rodzaju maszyny. Niektórzy sądzą, że zjawisko to jest wolą bogów, a władze ścigają tych, którzy opierają się transformacji.


You Might Also Like

0 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images