Thousandth Street

Cyberpunk jest wiecznie żywy, o czym można przekonać się oglądając interesujący projekt autorstwa czterech studentów paryskiej szkoły Ar...

Cyberpunk jest wiecznie żywy, o czym można przekonać się oglądając interesujący projekt autorstwa czterech studentów paryskiej szkoły ArtFX. Jérémy Nguyen, Alexis Amant, Maxime Servoise oraz Ghali Ouazzany, stworzyli krótkometrażówkę w niecałe 8 miesięcy i trzeba przyznać że wykonali kawał dobrej roboty. Na marginesie dodam, że film jest pracą zaliczeniową.  
Stworzenie cyberpunkowego klimatu w połączeniu z elektryzującą muzyką autorstwa Preturbatora – jednego z ciekawszych twórców Retro futuristic, dało efekt który wyjątkowo dobrze wpasował się wizualnie w świat „Blade Runnera”.


You Might Also Like

0 komentarze

Lilu. Obsługiwane przez usługę Blogger.

O autorce i stronie

Moje zdjęcie

Posiadaczka okularów których nie nosi, oraz niewymownie rozpieszczonej żółtej nimfy, pracująca wielbicielka dobrego kina, wielka fanka Gwiezdnych Wojen, koneser jak również entuzjastka śmiechu. Czynna graczka. Sam blog jest eksperymentalnym gabinetem osobliwości w epoce cyfrowej, który bada tylko to co sprawia że ​​niektóre rzeczy są tak fascynujące. Zapraszam.

Obserwatorzy

Popularne posty

A blog created by Kiddo McMachine

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Translate

Archiwum

Kontakt

Contact

zBLOGowani.pl

zBLOGowani.pl

blogmagazyn.pl

spis blogów

Pin

Katalog-blogow.pl

Flickr Images